1. تمرین‌های سری سوم pdf icon small بارگذاری پاسخ تمرین در قالب pdf در سامانه‌ی ELearn
  2. تمرین‌های سری دوم pdf icon small بارگذاری پاسخ تمرین در قالب pdf در سامانه‌ی ELearn
  3.  تمرین‌های سری اول pdf icon small بارگذاری پاسخ تمرین در قالب pdf در سامانه‌ی ELearn
  4. کانال تلگرام مربوط به کلاس حل تمرین: https://t.me/joinchat/Bm1wExwfd5Cmmh7Z4IecPw
  5. کتاب کمکی درس: Introduction to Languages and the Theory of Computation , John Martin, 4th Edition, 2010
  6. کتابِ اصلی درس: کتابِ اصلی درس را می‌توانید از  این‌جا (نسخه‌ی pdf) دانلود کنید. عنوان کتاب: «Introduction to the Theory of Computation پدیدآورنده: «Michael Sipser»، ویراست سوم.
  7. آزمون‌ میان‌ترم:  دوشنبه ۲۸ آبان در کلاس درس
  8. نحوه‌ی ارزیابی و محاسبه‌ی نمره‌ی نهایی به این صورت است: نمره‌ی نهایی= تمرین (۴نمره) + پروژه (۶نمره) + ارزیابیِ مختصر شفاهی و آنلاین (۴نمره) + ارزیابیِ دل‌خواه (۶نمره). در این فرمول ارزیابیِ دل‌خواه به انتخاب دانشجو، به یکی از روش‌هایی که در پی می‌آید محاسبه خواهد شد: (الف) آزمون مفصل (حدود یک‌ساعته) شفاهی و آنلاین، (ب) «معدل دانشجو در سامانه‌ی آموزش به‌علاوه‌ی ۳» ضرب‌در ۳دَهُم. توجه۱: ارزیابی مختصر شفاهی، هم‌زمان با ارائه‌ی پروژه خواهد بود که جدول زمانیِ آن به زودی اعلام خواهد شد (پایان ترم خواهد بود). توجه۲: ارزیابی مفصل شفاهی در تاریخ امتحان پایان‌ترم درس به عمل خواهد آمد و در صورتی که دانشجو این نحوه را برای ارزیابی برگزیند، امکان تغییر آن پس از ارزیابی شفاهی وجود نخواهد داشت. توجه۳: در مورد موضوع پروژه‌ها، زمان ارائه‌ی پروژه‌ها و مهلت تحویل آن‌ها جداگانه توضیح خواهم داد.
  9. تدریس‌یاردرس: خانم ریحانه درفشی
  10. این‌جا صفحه‌ی اختصاصی درس نظریّه‌ی محاسبه است که در نیم‌سال نخست سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در دانشکده‌ی ریاضی، آمار و ع.ک. دانشگاه تهران ارائه می‌شود.