توجّه۱۶: نتایج بازبینی برگه‌ها را این‌جا ببینید. لازم به ذکر است که نمراتی که با رنگ سبز نمایش داده شده افزایش نمره و نمراتی که به رنگ نارنجی نمایش داده شده کاهش نمره داشته‌اند (به دلیل تقاضای بی‌مورد). رنگ سفید هم نشان دهنده‌ی عدم تغییر نمره است. 

 توجّه۱۵: فرمول محاسبه‌ی نمره‌ی نهایی از این قرار است:
 

  1. نمره‌ی پایان‌ترم شما بیشتر از نمره‌ی میان‌ترم شما است: در این صورت سهم پایان‌ترم از نمره‌ی نهایی ۱۷ و میان‌ترم ۳ خواهد بود.
  2. نمره‌ی میان‌ترم شما بیشتر از نمره‌ی پایان‌ترم شما است: در این صورت سهم پایان‌ترم از نمره‌ی نهایی ۸ و میان‌ترم ۱۲ خواهد بود.

ضمناً نمرات زیر ۹ با نمره‌ی ۹ افتاده‌اند و نمرات بالای ۹ پاس شده‌اند. نهایتاً نیم نمره به همه‌ی نمرات بالای ۱۰ اضافه شده. لیست نمرات نهایی محاسبه‌شده‌ی  شما با این فرمول این‌جا قرار دارد. این نمرات بعد از بازبینی برگه‌ها و تغییرات احتمالی (در صورتی که تقاضای تجدیدنظر داده باشید) عیناً وارد کارنامه خواهد شد.

توجّه۱۴: تقاضای اینترنتی تجدیدنظر به امتحان میان‌ترم  مهلت ثبت تقاضای تجدیدنظر تا پایان ۲۲ بهمن‌ماه.

 توجّه۱۳: نمرات پایان‌ترم 

توجّه۱۲: پاسخ‌نامه‌ی امتحان پایان‌ترم 

توجّه۱۱: مجموعه‌ای از نمونه‌ سؤالات پایان‌ترم سال‌های قبل را اینجا بیابید.

توجّه۱۰: تقاضای اینترنتی تجدیدنظر به امتحان میان‌ترم  مهلت ثبت تقاضای تجدیدنظر تا پایان ۱۰ دی‌ماه.

 توجّه۹: نمرات میان‌ترم 

توجّه۸: پاسخ‌نامه‌ی امتحان میان‌ترم

توجّه۷: مجموعه‌ای از نمونه‌ سؤالات میان‌ترم سال‌های قبل را اینجا بیابید.

توجّه۶: کلاس‌های حل تمرین این درس، از چهارشنبه‌ی  این هفته تشکیل خواهد شد. برای دیدن برنامه‌ی تشکیل کلاس‌های تمرین به این‌جا مراجعه کنید.

توجّه۵: مجموعه‌ای از تمرین‌های مناسب نیز در صفحه‌ی تمرین‌های درس معادلاتِ سال قبل موجود است.

توجّه۴: زمان آزمون میان‌ترم: ۲۹ آبان، پنجشنبه ساعت ۱۴. مکان: متعاقباً اعلام می‌شود.

توجّه۳: منبع اصلی درس کتاب:  معادلات دیفرانسیل مقدّماتی (ویراست نهم)، انتشارات فاطمی، تالیف ویلیام ای. بویس، ترجمه حمیدرضا ظهوری زنگنه. برای دانلود نسخه‌ی لاتین کتاب به این آدرس مراجعه کنید: http://bookzz.org/book/1020682/4c7ed6.

توجّه۲: برای دریافت اخبار درس فرم سمت چپ همین صفحه را پر کنید. 

توجّه۱: این‌جا صفحه‌ی اختصاصی درس ۳واحدیِ معادلات دیفرانسیل برای گروه‌های ۱ تا ۸ در ترم پاییز ۱۳۹۳ در دانشگاه شریف است. مدرّس: سیّدمجتبی مجتهدی.