1. تحویل فاز آخر پروژه و ارزیابی مختصر شفاهی طبق این جدول زمانی و در تاریخ دوشنبه ۲۷ مرداد انجام خواهد شد. دستورالعمل تحویل پروژه‌ها در بند ۳۰ آمده.
 2. در صورتی که تمایل به ارزیابیِ مفصلِ شفاهی و آنلاین (اسکایپی) دارید، تا سه‌شنبه ۱۰ تیر، نام، نام خانوادگی و شماره‌ی دانشجویی خود را (علاوه بر نوشته‌ای که بیان می‌کند گزینه‌ی انتخابیتان برای ارزیابی، آنلاین و شفاهی خواهد بود)  برایم ارسال کنید (تلگرام، واتس‌اپ یا ای‌میل). توجه: ارزیابی مفصل شفاهی در روز امتحان (۱۸ تیر) خواهد بود و جدول زمان‌بندی آن از همین طریق اعلان خواهد شد.
 3. توزین نمرات فازهای مختلف پروژه‌ی درس:
  • برنامه‌ی کول: ۱
  • لکسر: ۴
  • پارسر: ۶
  • سمنتیک: ۸
  • کُدجنریشن: ۱۲
 4. نحوه‌ی ارزیابی و محاسبه‌ی نمره‌ی نهایی به این صورت است: نمره‌ی نهایی= پروژه (۱۰نمره) + ارزیابیِ مختصر شفاهی و آنلاین (۲نمره) + ارزیابیِ دل‌خواه (۸نمره). در این فرمول ارزیابیِ دل‌خواه به انتخاب دانشجو، به یکی از روش‌هایی که در پی می‌آید محاسبه خواهد شد: (الف) آزمون مفصل (حدود یک‌ساعته) شفاهی و آنلاین، (ب) «معدل دانشجو در سامانه‌ی آموزش به‌علاوه‌ی ۳» ضرب‌در ۴دَهُم. توجه۱:  ارزیابی مختصر شفاهی، هم‌زمان با ارائه‌ی فاز آخر پروژه خواهد بود که جدول زمانیِ آن به زودی اعلام خواهد شد. توجه۲: ارزیابی مفصل شفاهی در تاریخ ۱۸ تیر  به عمل خواهد آمد و در صورتی که دانشجو این نحوه را برای ارزیابی برگزیند، امکان تغییر آن پس از ارزیابی شفاهی وجود نخواهد داشت.
 5. نمرات فاز چهارم پروژه‌ی درس به همراه نمرات آزمون شفاهی: pdf icon small
 6. دستورالعمل تحویل پروژه به صورت آنلاین: (یکشنبه ۱۸ خرداد)
  ۱- در زمان تعیین شده در جدول زمانی pdf icon small، با زدن روی این پیوند، به گروه اسکایپی بپیوندید.
  ۲- حتما با لپ‌تاپی که روی آن امکان انجام پروژه هست این کار را انجام داده و علاوه بر روشن گذاشتن میکروفون و وب‌کم، اسکرین لپ‌تاپتان را هم با من به اشتراک بگذارید. پیشنهاد میکنم پیش از تحویل پروژه، حتما همه‌ی این موارد را به صورت آزمایشی با یکی از دوستانتان امتحان کنید.
  ۳- پس از اتمام پرسش‌ها، گروه اسکایپی را تَرک کنید.
  ۴- پیش و پس از بازه‌ی زمانی مربوط به خودتان در گروه اسکایپی نباشید.فقط زمان تحویل پروژه.
  ۵- در ابتدای گزارش پروژه، نام، نام خانوادگی، شماره‌ی دانشجوییتان و نحوه‌ی مورد نظرتان برای ارزیابی (تستی یا شفاهی) را در همان گروه اسکایپی، بدون هیچ گونه متن اضافه‌تری تایپ و ارسال کنید.
  ۶- در صورتی که فردا سؤالی از من دارید، می‌توانید از طریق واتس‌اَپ به شماره‌ی ۰۹۰۳۱۸۹۸۴۶۹ در میان بگذارید. فردا تلگرام برای من در دسترس نیست.
  برای همه‌ی شما آرزوی موفقیت دارم.
 7. فاز پنجم پروژه‌ی درس: pdf icon small موعد تحویل: سه‌شنیه ۲۱ مرداد تا ساعت ۲۳:۵۹ از طریق ارسال ای-میل به آدرس This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
 8. آموزش مَجازی، یکشنبه و سه‌شنبه ۲۸ و ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹: مشاهده‌ی xx-13 (از پوشه‌ی W7) از کلاس‌های آموزشیِ کورسِ Stanford. مباحث: Operational Semantics.
 9. آموزش مَجازی، یکشنبه و سه‌شنبه ۲۱ و ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹: مشاه