1. دستورالعمل تحویل پروژه و ارزیابی مختصر شفاهی به صورت آنلاین: (شنبه ۲۵ مرداد)
  ۱- در زمان تعیین شده در جدول زمانی، با زدن روی این پیوند، به گروه اسکایپی بپیوندید.
  ۲- حتما با لپ‌تاپی که روی آن امکان نمایش متن پروژه هست این کار را انجام داده و علاوه بر روشن گذاشتن میکروفون و وب‌کم، اسکرین لپ‌تاپتان که روی آن متن پروژه قرار دارد را هم با من به اشتراک بگذارید. به دلیل محدودیت زمانی، حتماً پیش از تحویل پروژه، همه‌ی این موارد را به صورت آزمایشی با یکی از دوستانتان امتحان کنید.
  ۳- پس از اتمام پرسش‌ها، گروه اسکایپی را تَرک کنید.
  ۴- پیش و پس از بازه‌ی زمانی مربوط به خودتان در گروه اسکایپی نباشید.فقط زمان تحویل پروژه.
  ۵- در ابتدای گزارش پروژه، نام، نام خانوادگی، شماره‌ی دانشجوییتان و فایل پروژه را در همان گروه اسکایپی، بدون هیچ گونه متن اضافه‌تری  ارسال کنید.
  ۶- در صورتی که در روزهای ارائه‌ی پروژه سؤالی فوری از من دارید، می‌توانید از طریق واتس‌اَپ به شماره‌ی ۰۹۰۳۱۸۹۸۴۶۹ در میان بگذارید. 
  برای همه‌ی شما آرزوی موفقیت دارم.
 2. نمرات تمرین‌ها pdf icon small در صورتی که فکر می‌کنید در محاسبه‌ی نمره‌ی شما خطایی رخ داده، حداکثر تا جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ با من تماس بگیرید (تلگرام، واتس‌اپ یا ای‌میل) توجه: سلول‌های زردرنگ، تمرین‌هایی هستند که با تاخیر تحویل داده شده‌اند.
 3. تمرین‌های سری چهارم: pdf icon small موعد تحویل: ۱۷ تیر
 4. در صورتی که تمایل به ارزیابیِ مفصلِ شفاهی و آنلاین (اسکایپی) دارید، تا سه‌شنبه ۱۰ تیر، نام، نام خانوادگی و شماره‌ی دانشجویی خود را (علاوه بر نوشته‌ای که بیان می‌کند گزینه‌ی انتخابیتان برای ارزیابی، آنلاین و شفاهی خواهد بود)  برایم ارسال کنید (تلگرام، واتس‌اپ یا ای‌میل). توجه: ارزیابی مفصل شفاهی در روز امتحان (۱۷ تیر) خواهد بود و جدول زمان‌بندی آن از همین طریق اعلان خواهد شد.
 5. موضوعات پروژه‌ی درس. توجه۱: لطفاً بعد از بررسی موضوعات پروژه، موضوع انتخابی خود را حداکثر تا سه‌شنبه ۱۰ تیر با ارسال یک پیام (تلگرام، واتس‌اپ یا ای‌میل) به من مشخص کنید. حتماً در پیام خود کُدِ پروژه، نام، نام خانوادگی و شماره‌ی دانشجویی را ارسال کنید. دقت کنید که شماره‌ی دانشجویی با حروف لاتین ارسال شود. توجه۲: انجام پروژه‌ها به‌صورت انفرادی است. توجه۳: حتماً پیش از شروع انجام پروژه، تایید من را که در جواب پیامتان برای شما ارسال می‌کنم دریافت کنید. توجه۴: همه‌ی پروژه‌ها نیازمند گزارش مکتوب دست‌نویس‌اند. توجه۵: مهلت ارسال پروژه‌ها: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹. توجه۶: ارائه‌ی پروژه‌ها به صورت پرسش و پاسخ و از طریق اسکایپ خواهد بود. جدول زمانی ارائه‌ی پروژه‌ها و لینک اسکایپ متعاقبا از همین طریق اعلان خواهد شد. توجه۷: یافتن منبع مناسب برای برخی از پروژه‌ها بخشی از پروژه است، هرچند می‌توانید در مورد خوب یا بد بودن منابعی که برای پروژه‌ی خود یافته‌اید از من یا تدریس‌یارانتان در گروه تلگرام درس راهنمایی بگیرید. پیوندهای ویکی‌پدیا صرفاً برای تبیین صورت مسأله و روشن کردن موضوع آمده‌اند.
 6. نحوه‌ی ارزیابی و محاسبه‌ی نمره‌ی نهایی به این صورت است: نمره‌ی نهایی= تمرین (۴نمره) + پروژه (۶نمره) + ارزیابیِ مختصر شفاهی و آنلاین (۲نمره) + ارزیابیِ دل‌خواه (۸نمره). در این فرمول ارزیابیِ دل‌خواه به انتخاب دانشجو، به یکی از روش‌هایی که در پی می‌آید محاسبه خواهد شد: (الف) آزمون مفصل (حدود یک‌ساعته) شفاهی و آنلاین، (ب) «معدل دانشجو در سامانه‌ی آموزش به‌علاوه‌ی ۳» ضرب‌در ۴دَهُم. توجه۱